Globėjų/įvaikintojų įvadiniai mokymai
Data: 2015 gruodžio 1

Vaiku globa seimoje

Vaikų gerovės centras „Pastogė“ organizuoja būsimųjų globėjų/įvaikintojų grupę šių metų rudenį. Maloniai kviečiame šeimas, kurios apsisprendė į savo namus priimti tėvų globos netekusį vaiką.

Jei Jūs apsisprendėte tapti globėjais/įtėviais pateikite Kauno m. Vaiko teisių apsaugos skyriui (VTAS) rašytinį prašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, sveikatos pažymėjimą, kartu gyvenančių vyresnių kaip 16 metų asmenų rašytinius sutikimus. Taip pat Jūs turite pateikti papildomus dokumentus. Gavę prašymą iš VTAS dėl Jūsų vertinimo, GIMK atestuoti specialistai su Jumis susisieks telefonu. Būsite informuoti apie organizuojamus mokymus skirtus būsimiems globėjams/įtėviams. Jūs dalyvausite 10-ies susitikimų mokymų grupėje. Taip pat susitiksite su atestuotais GIMK specialistais individualiems pokalbiams. Pasirengimo procesas truks apie 3 mėnesius.

 

 

  • Jei tau sunku, pagalba telefonu

    Mes, nemokamu telefonu –  116111, teikiame anoniminę psichologinę pagalbą visos
    Lietuvos vaikams ir paaugliams.
    Taip pat žiūrėkite: www.vaikulinija.lt

  • Parama

    Parama Vaikų gerovės centras „Pastogė“, teikianti socialines paslaugas vaikams, kurie yra krizėje, jų tėvams, globėjams ir įtėviams prašo Jūsų paremti mūsų įstaigą skiriant 2 % nuo jūsų sumokėto pajamų mokesčio. Daugiau